Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

'Funderingsbedrijven krijgen meer werk'

AMSTERDAM (AFN) - Funderingsbedrijven krijgen komende jaren waarschijnlijk meer werk. Dat vooral door een toename in de bouw van nieuwe woningen. Daarnaast zijn er extra klussen te verwachten voor andersoortige bouwprojecten, bijvoorbeeld voor kantoren, fabrieken en infrastructuur. Dat voorspelt het Economisch Instituut voor de Bouw (EIB).

Vorig jaar was de funderingsmarkt nog goed voor ruim 550 miljoen euro. In 2022 gaat het waarschijnlijk om 700 miljoen euro, aldus de rekenmeesters. Dat zou neerkomen op een gemiddelde groei van 3,5 procent per jaar, staat in een rapport dat is gemaakt in opdracht van de NVAF (Nederlandse Vereniging Aannemers Funderingswerken).

Momenteel werken er circa 1700 mensen op de funderingsmarkt. Om tegemoet te komen aan de groeiende vraag, zal de branche komende jaren waarschijnlijk veel extra personeel moeten werven. Het gaat waarschijnlijk om zo'n 220 werknemers per jaar, aldus het EIB.

Lees over dit aandeel ook

  1. Trekken opdrachtgevers Sif zich terug uit wind op zee?
  2. Lynx Beleggersdebat: Belgen kiezen voor holdings en Nederlanders gaan voor maritiem

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Sif Holding kopen verkopen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.