Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

AEX hoger van start gegaan, koerssprong Van Lanschot

AEX hoger van start gegaan, koerssprong Van Lanschot
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De AEX index koerste maandag kort na de beursgong 0,4 procent hoger naar 925,37 punten, terwijl de Midkap 0,5 procent won.

Onder de hoofdaandelen ging Shell aan kop met een winst van circa 1,5 procent. IMCD sloot de rij met een verlies van ruim een half procent. 

In de AMX won Van Lanschot bijna 6 procent. ING neemt een belang van 17,6 procent over in Van Lanschot Kempen. Het belang wordt gekocht van Reggeborgh Groep. JDE Peet's won anderhalf procent. Vandaag start de koffiespecialist met een eerder aangekondigd aandeleninkoopprogramma ter waarde van 250 miljoen euro.

In de AScX won Theon International 10 procent, zonder direct aanwijsbare reden.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
AEX kopen verkopen

100% zegt verkopen

1 stemmen

AMX kopen verkopen
ASCX kopen verkopen

Gerelateerd

Reacties

1 Post
| Omlaag ↓
1 Post
|Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.