Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Groene opening op het Damrak, flinke koerssprong Heijmans

Groene opening op het Damrak, flinke koerssprong Heijmans
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De Amsterdamse beurs is vrijdag met winst van start gegaan. De AEX steeg met krap 0,1 procent naar 939,07 punten.

In de AEX won Prosus 2,4 procent, geholpen door de koerswinst van Tencent. ArcelorMittal en IMCD wonnen 0,8 procent.

Aegon en Besi noteerden onderaan met verliezen van 0,8 procent.

In de AMX won Aalberts 1,9 procent en AMG 1,8 procent. WDP was de grootste daler met een verlies van 0,7 procent.

Heijmans steeg na cijfers met 10,2 procent en Brunel won na het openen van de boeken 3,5 procent. PostNL daalde met 2,0 procent. PostNL heeft de Nederlandse overheid om een tijdelijke financiële bijdrage gevraagd. Het postbedrijf wil een financiële bijdrage van 30 miljoen euro in 2025 en van 38 miljoen euro in 2026.

Cabka won na cijfers een procent.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
AEX kopen verkopen

100% zegt kopen

1 stemmen

AMX kopen verkopen

100% zegt kopen

1 stemmen

ASCX kopen verkopen

100% zegt kopen

1 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.