Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Beursblik: kleine meevaller bij Fagron

Beursblik: kleine meevaller bij Fagron
Beeld: Fagron

(ABM FN-Dow Jones) Fagron heeft in 2024 iets beter dan verwacht gepresteerd. Dit stelden analisten van Kepler Cheuvreux donderdag in een rapport. 

De aangepaste EBITDA viel 2 procent hoger uit dan voorzien. De autonome groei was met 13 procent ook sterker dan de 11,8 procent waarop Kepler had gerekend.

Fagron zei donderdag voor 2025 uit te gaan van een autonome omzetgroei van 5 tot 10 procent en een "lichte verbetering" van de winstgevendheid. Kepler zit aan de onderkan van deze bandbreedte. 

Kepler verwacht na de cijfers van Fagron geen heel grote aanpassingen te zullen doen aan de huidige taxaties. 

"De aandelen presteerden erg sterk in aanloop naar de cijfers, dus we kunnen wat winstnemingen niet uitsluiten", aldus de bank.

Kepler heeft een koopadvies op Fagron met een koersdoel van 20,75 euro. Het aandeel daalde donderdag met 0,8 procent naar 19,94 euro.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Domper Besi, cadeautjes voor aandeelhouders NN, Aegon en SBM op Super Thursday 2.0
  2. Fagron: FDA-waarschuwingen horen erbij

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Fagron kopen verkopen

100% zegt verkopen

1 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.