Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Bank of America verhoogt koersdoel Heineken fors

Bank of America verhoogt koersdoel Heineken fors
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Bank of America heeft het koersdoel voor Heineken verhoogd van 85 naar 97 euro en handhaafde het koopadvies. Dit bleek maandag uit een analistenrapport van Andrea Pistacchi, nadat de Nederlandse brouwer vorige week woensdag de jaarcijfers publiceerde.

De analist wees erop dat na een reeks teleurstellingen in de afgelopen anderhalf jaar de resultaten van Heineken in 2024 uiterst solide waren. 

De aangetrokken volumegroei was te danken aan een duidelijke stijging van de marketinguitgaven, terwijl kostenbesparingen de marge ondersteunden, aldus Pistacchi.

De analist verwacht dat de winst per aandeel tussen de 1 en 3 procent zal gaan stijgen.

Het aandeel Heineken reageerde zeer positief op de jaarcijfers, maar zelfs op 15 keer de verwachte winst in 2025, is het aandeel Heineken nog altijd 11 procent goedkoper dan sectorgenoten, en dat biedt verder opwaarts potentieel.

Het aandeel Heineken noteerde maandag 1,6 procent lager op 78,20 euro.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. UBS verhoogt koersdoel Heineken
  2. Heerlijk helder Heineken

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Heineken kopen verkopen

78% zegt kopen

9 stemmen

Gerelateerd

Reacties

2 Posts
| Omlaag ↓
2 Posts
|Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.