Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

'Trump wil olie mogelijk uitsluiten van importheffingen'

'Trump wil olie mogelijk uitsluiten van importheffingen'
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De Amerikaanse president Donald Trump heeft donderdagavond gezegd dat de importheffingen die hij zal opleggen aan Canada en Mexico mogelijk niet van toepassing zullen zijn op olie. Dit meldde onder meer zakenzender CNBC vrijdag.

De heffingen voor deze twee landen worden op zaterdag 1 februari van kracht.

Toen Trump donderdagavond echter met verslaggevers in het Oval Office sprak, vertelde hij hen dat zijn regering nog moest bepalen of de olie-import in het beleid zal worden opgenomen, waarbij hij opmerkte dat de beslissing was vastgepind op de vraag of de twee naties "ons goed behandelen" en "als de olie goed geprijsd is".

"Olie heeft er wat mij betreft niets mee te maken", zei Trump. 

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Reacties

1 Post
| Omlaag ↓
1 Post
|Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.