Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Economie eurozone iets minder hard gegroeid

Economie eurozone iets minder hard gegroeid
Beeld: EC

(ABM FN-Dow Jones) De economie in de eurozone is in het tweede kwartaal iets minder hard gegroeid dan aanvankelijk verwacht. Dit bleek vrijdag uit cijfers van Eurostat.

Het bruto binnenlands product steeg afgelopen kwartaal met 0,2 procent. Een voorlopige raming wees nog op een groei van 0,3 procent.

Op jaarbasis groeide de economie in de eurozone tussen april en juni van dit jaar met 0,6 procent. Dit was conform de voorlopige cijfers.

In het eerste kwartaal groeide de economie in de eurozone nog met met 0,3 procent op kwartaalbasis en met 0,5 procent ten opzichte van een jaar eerder.

info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.