Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Minder omzet en winst voor Almunda Professionals

Minder omzet en winst voor Almunda Professionals
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Almunda Professionals heeft in de eerste helft van het jaar minder omzet en resultaat geboekt. Dit maakte het voormalige Novisource dinsdagochtend bekend.

De omzet daalde van 12,9 miljoen euro in de eerste zes maanden van 2022 naar 12,1 miljoen euro afgelopen halfjaar. En de EBITDA nam af van 3,6 naar 2,3 miljoen euro. De winst per aandeel, gecorrigeerd voor amortisatie, kwam uit op 5,9 eurocent per aandeel.

Onderdeel PIDZ boekte een omzetgroei van 11 procent in de eerste jaarhelft, waarbij de kosten voor verbeteringen aan een platform voor 0,6 miljoen euro drukten op het bedrijfsresultaat, aldus Almunda.

Het bedrijf beschouwt 2023 als een overgangsjaar, maar de tweede jaarhelft zal volgens Almunda  beter zijn dan de eerste zes maanden. 

Voor heel 2023 rekent Almunda op een hogere omzet dan in 2022. Hieraan zal ook het in augustus overgenomen ICE Interim bijdragen.

Over de winstontwikkeling wilde het bedrijf geen uitspraken doen vanwege de extra lasten die betrekking hebben op IT-investeringen in het platform en de hogere rentelasten.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Almunda rekent op hogere omzet

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
ALMUNDA PRO NV kopen verkopen

67% zegt kopen

3 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.