Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

RBC zet koopadviezen op Aegon en NN

RBC zet koopadviezen op Aegon en NN
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) RBC heeft donderdag het volgen van de verzekeraars in de Benelux hervat. Daarbij werden Aegon en NN Group op de kooplijst gezet.

RBC hervat het volgen van zowel Aegon als NN met een Outperform advies en koersdoelen van respectievelijk 5,25 en 40,00 euro. De aandelen zijn momenteel aantrekkelijk gewaardeerd volgens RBC.

RBC besloot de Belgische verzekeraar Ageas niet op de kooplijst te zetten. Hier is het advies Sectorperform met een koersdoel van 41,00 euro.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Aegon kopen verkopen

82% zegt kopen

50 stemmen

Ageas kopen verkopen

67% zegt verkopen

24 stemmen

NN Group kopen verkopen

91% zegt kopen

58 stemmen

Gerelateerd

Reacties

2 Posts
| Omlaag ↓
  1. Orchidee 19 juni 2023 17:12
    quote:

    The Royal schreef op 8 juni 2023 13:05:

    heheh eindelijk weer een buy advies.. gek genoeg reageert de markt wel fors op dit advies. Nu nog eentje van Goldman eroverheen en pats je staat op de 40+
    Dan zal,ik wel een verkeerde bril op hebben. NN staat gewoon in de min en Aegon maar net in het groen. Niets om van de daken te schreeuwen dus.
2 Posts
|Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.