Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Omzetgroei Adecco zet door

ZÜRICH (AFN) - Uitzendconcern Adecco heeft zijn omzet in het vierde kwartaal van vorig jaar verder zien groeien en wist die lijn in de eerste twee maanden van dit jaar door te trekken. Dat maakte het Zwitserse concern woensdag bekend.

's Werelds grootste uitzender boekte vorig kwartaal een omzet van 5,7 miljard euro. Dat was 10 procent meer dan een jaar eerder, of 5 procent als gunstige wisselkoerseffecten buiten beschouwing worden gelaten. De nettowinst stabiliseerde op 184 miljoen euro. De operationele winst trok met 5 procent aan, naar 250 miljoen euro.

In januari en februari werd op eigen kracht een groei van 4 procent gerealiseerd. Daarbij was sprake van verdere vooruitgang in Frankrijk, terwijl de markt in de VS stabiliseerde. In de Benelux, Italië en Spanje zwakte de groei licht af, mede doordat daar een jaar eerder al stevigere plussen werden geboekt.

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
ADECCO N kopen verkopen
RANDSTAD NV kopen verkopen

Gerelateerd

Reacties

1 Post
| Omlaag ↓
1 Post
|Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.