Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Hitt« Terug naar discussie overzicht

2009

5 Posts
| Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 3 februari 2009 13:35
    Gister maar weer ingestapt,nie verkeerd gezien de cijfers en koers.
    Misschien dat we wel weer naar een(7) koers van 2007 kunnen Sokje!
    Div is +/- 4%,wie weet komen ze nog wat extra dividend.
    Vorig jaar kreeg je er nog een kwartje d'r bovenop.
    Over onderstaand bericht hebben we al eens "gegoogled" meen dat het 2 jaar terug was.
    Duurt een aanbesteding zolang?
    De calculatie klopt iig,dat hebben ze wel voor elkaar,nu nog even de difinitieve aanwijzing en ja Sok,de 7 is weer mogelijk.

    Hitt in running voor miljoenenproject Noordzee
    3-2-2009 13:14:00


    HITT NV
    3,75 ( 11:46 ) 0,3000 / 8,70%%



    AMSTERDAM (Dow Jones)--Hitt nv is samen met een andere partij overgebleven voor een "miljoenencontract" in de Noordzee. Dit zegt de bestuursvoorzitter Sjoerd Jansen van de producent van verkeersbegeleiding- en navigatiesystemen dinsdag tijdens een persconferentie naar aanleiding van de cijfers over 2008.

    "We waren al geselecteerd om het project in de Noordzee uit te voeren, maar de andere overgebleven partij spande een kort geding aan om de afwijzing aan te vechten", aldus de bestuursvoorzitter. Volgens Jansen zal de rechter op 11 februari uitspraak doen waarna duidelijk wordt of het project in de Noordzee daadwerkelijk naar Hitt zal gaan.

    De omvang van het project komt uit op "miljoenen euro's", aldus Jansen.

    Naast het project in de Noordzee loopt er ook nog een project in de Waddenzee waarvoor Hitt, "samen met zes of zeven andere partijen", ook in de running is. Met dat project is volgens de bestuursvoorzitter ook "miljoenen" gemoeid.

    xxx

    Ps Ben trouwens wel benieuwd wie die anderen partijen zijn,iemand een idee?
  2. [verwijderd] 9 februari 2009 15:26
    Morgen uitspraak rechter inzake het noordzeeproject,wat in mijn ogen een formaliteit is,zo ook de reactie van bestuursvoorzitter Sjoerd Jansen van Hitt.
    Het Noorse Kongsberg was het niet eens met het besluit van het ministerie van Verkeer en Waterstaat.
    Zij(ministerie)zal het e.e.a. moeten toelichten.
    Dus opdracht 13miljoen binnen,waddenzee 10 miljoen in de wacht/maak.
    Kan het Noorse Kongsberg gelijk met een bod komen.

    xxx
  3. [verwijderd] 11 februari 2009 14:26
    Het laatste is interessant;

    AMSTERDAM (AFN) - Holland Institute of Traffic Technology (HITT) is favoriet voor het in de wacht slepen van een miljoenenopdracht in het Noordzeekanaal. Dat heeft bestuursvoorzitter Sjoerd Jansen dinsdag gezegd in een toelichting op de jaarcijfers.

    De enige tegenstrever voor het project, het Noorse Kongsberg, werd door het ministerie van Verkeer en Waterstaat terzijde geschoven. Dit bedrijf heeft tegen dit besluit echter een kort geding aangespannen, waarvan de uitspraak op 10 februari wordt verwacht.

    Het project betreft het maken van systemen voor de begeleiding van scheepvaart in het Noordzeekanaal, van en naar de haven van Amsterdam. In de Rotterdamse haven is al een dergelijk systeem aanwezig.

    Financieel directeur John van Asperen zei in de toelichting dat HITT niet uitsluit de inkoop van eigen aandelen te starten. Het bedrijf heeft momenteel 8,5 miljoen euro in kas.

    Daar kunnen ze er heel wat van kopen!!!

    xxx

  4. [verwijderd] 13 februari 2009 16:15
    Hitt enige overgebleven partij aanbesteding RWS
    13-2-2009 11:23:00

    AMSTERDAM (Dow Jones)--Hitt nv is de enige overgebleven partij voor een aanbestedingsopdracht ter waarde van enkele miljoenen euro's van Rijkswaterstaat, nu concurrent Kongsberg een kort geding verloren heeft. Dit zegt de financiele bestuurder van Hitt, John van Asperen, vrijdag tegen Dow Jones Nieuwsdienst.

    "We waren al geselecteerd om het Rijkswaterstaat project in het Noordzeekanaal uit te voeren, maar de andere overgebleven partij, het Noorse Kongsberg, spande een kort geding aan om de afwijzing aan te vechten", aldus Van Asperen.

    De rechter deed vrijdag uitspraak welke in het voordeel van Hitt was.

    Van Asperen merkt wel op dat het nog niet zeker is of de opdracht voor het plaatsen van een navigatiesysteem van IJmuiden tot aan de haven in Amsterdam nu daadwerkelijk naar Hitt zal gaan. "Dit hangt af of Rijkswaterstaat nog door wil gaan met het project en het voorstel van Hitt goed zal keuren", zo licht van Asperen toe.

    xxx
  5. [verwijderd] 15 februari 2009 15:36
    quote:

    + schreef:

    Van Asperen merkt wel op dat het nog niet zeker is of de opdracht voor het plaatsen van een navigatiesysteem van IJmuiden tot aan de haven in Amsterdam nu daadwerkelijk naar Hitt zal gaan. "Dit hangt af of Rijkswaterstaat nog door wil gaan met het project en het voorstel van Hitt goed zal keuren", zo licht van Asperen toe.

    xxx

    Of Rijkswaterstaat nog door wil gaan?
    Was dat nou?

    Geen positie Hitt meer +
    Misschien pik ik er weer een keer een paar op maar de krisis he,de krisis.Hoe hard slaat ie toe bij Hitt?Kan me toch wat vetraging in orders voorstellen voor de systemen die ze leveren.
5 Posts
|Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.