Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Hagemeyer« Terug naar discussie overzicht

Persbericht Hagemeyer: Overname.

35 Posts
Pagina: 1 2 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 23 augustus 2006 08:15
    Yes,

    Voor het eerst in jaren een overname door Hagemeyer!
    Dit geeft aan dan het weer goed gaat met ons Hagi.

    Hagemeyer, één van de leidende internationale distributeurs van elektrotechnische en niet-elektrotechnische producten en materialen voor de bouw en de industrie, maakt vandaag bekend een principeovereenkomst te hebben bereikt over de acquisitie van BREVA, een groothandel en distributeur van elektrotechnische materialen en Maintenance, Repair en Operations (MRO) producten in België.

    BREVA heeft haar hoofdkantoor in Zonhoven in België en realiseerde een omzet van meer dan EUR 40 miljoen in 2005. Circa 70% van BREVA's omzet wordt gerealiseerd in het industriële segment, waardoor BREVA beschouwd mag worden als één van de belangrijkste spelers in dit segment in België. De onderneming heeft vier verkoop- en servicevestigingen in Vlaanderen en één in Wallonië.

    De acquisitie zal worden gefinancierd uit Hagemeyers bestaande kredietfaciliteiten.

    Rudi de Becker, CEO van Hagemeyer: "Wij zijn blij BREVA te kunnen verwelkomen als nieuwste lid van de Hagemeyer Groep. BREVA bedient voornamelijk het industriële segment en zal ons helpen onze groei in dat marktsegment te versnellen. Dit is één van onze belangrijkste strategische prioriteiten. Deze nieuwe acquisitie verschaft ons een uitstekende toegang tot de Belgische markt en zal ons ook in staat stellen de Belgische vestigingen van onze internationale industriële klanten te bedienen. BREVA is een succesvol bedrijf met een uitstekende reputatie en getalenteerd management. Wij zien uit naar onze toekomstige samenwerking."

    De overname is afhankelijk van de uitkomst van een due diligence onderzoek dat momenteel plaatsvindt en formele goedkeuring van de mededingingsautoriteiten. De transactie zal naar verwachting voor eind oktober 2006 worden afgerond.

    Groet,
    BJ
  2. [verwijderd] 23 augustus 2006 08:17
    mooi bericht..

    hier nog iets van eurobench ..

    Hagemeyer kan volop profiteren van de consolidatieslag op de Amerikaanse elektronicamarkt. De fantasie van de beleggers is geprikkeld door de overname van de elektronicadistributie GE Supply van General Electric door Rexel.Hagemeyer is in de VS een respectabele maar kleine speler met een omzet van 1,6 miljard dollar het afgelopen jaar. De totale markt is 64 miljard, zodat Hagemeyer een marktaandeel heeft van 2,5%. GE Supply heeft een marktaandeel van circa 3%, zodat de activiteiten van het Nederlandse handelshuis een lekker hapje zijn voor acquirerende bedrijven.

    Hagemeyer staat nu helemaal voor keus: eten of gegeten worden in de VS. Als bedrijven als GE Supply worden overgenomen komt vanzelf opsplitsing weer aan de orde. Dat maakt het aandeel voor de lange termijn (extra) interessant
  3. [verwijderd] 23 augustus 2006 08:47
    quote:

    Raysi schreef:

    [quote=Invisible hand]
    Toch me turbotjes nog ff op de blank laten liggen :P
    [/quote]
    Ik heb dezelfde gedachten, ook de 3,60 ?
    Ik heb de verkooporders van mijn turbo's 3.6 en 3.41 teruggetrokken, verwacht nu meer dan ooit dat de koers van Hagemeyer positief zal reageren op dit nieuws. Mijn aandelen blijven zowiezo voor de LT op de plank :-)

    Groet Ivo
  4. rende-ment 23 augustus 2006 10:32
    Kempen verhoogt advies Hagemeyer na overname
    AMSTERDAM (ANP-AFX) - Zakenbank Kempen & Co heeft het beleggingsadvies voor de technische handelsonderneming Hagemeyer woensdag verhoogd naar 'buy'. De woensdag bekendgemaakte overname van de Belgische groothandel Breva levert Hagemeyer 25 procent meer omzet in de Benelux op, concludeert Kempen.

    Hagemeyer is ondergewaardeerd ten opzichte van andere distributiebedrijven, aldus Kempen.

    Publicatiedatum: 23-08-2006 10:13
  5. [verwijderd] 23 augustus 2006 12:05
    quote:

    golfgep schreef:

    Absoluut positief nieuws, maar laten we niet te hard roepen om grote koerssprongen door dit bericht, het betreft maar een kleine overname.

    Groet en succes,
    Golfgep
    betreft nog geen overname er wordt eerst een boekenonderzoek gedaan, dus vooralsnog eerst checken of er lijken in de kast zijn.
    vervolgens is het van belang wanneer de eventueele overname positief bij gaat dragen aan de omzet en de winst.

    groet,

    niche
  6. [verwijderd] 23 augustus 2006 13:08
    quote:

    traverse schreef:

    Waar hebben we het over: Een jaaromzet van 40 miljoen. Dat is toch niets.
    Hag. heeft een omzet van 1.6 miljard. Dat is dus 40x zo groot. Dus een zeer kleine overname.

    Niet helemaal waar,dit is een groeimarkt in belgie,waarin HGM het vermogen heeft om met de ervaring die in huis is de no 1 te worden.
    Net als met de overname van Cardi,een wereldwijde afzet levert behoorlijk meer op dan dat Cardi zelf omzette,en HGM heeft die mogelijkheid.

    Groet.
  7. [verwijderd] 23 augustus 2006 13:10
    quote:

    wishdom schreef:

    [quote=traverse]
    Waar hebben we het over: Een jaaromzet van 40 miljoen. Dat is toch niets.
    Hag. heeft een omzet van 1.6 miljard. Dat is dus 40x zo groot. Dus een zeer kleine overname.

    [/quote]Niet helemaal waar,dit is een groeimarkt in belgie,waarin HGM het vermogen heeft om met de ervaring die in huis is de no 1 te worden.
    Net als met de overname van Cardi,een wereldwijde afzet levert behoorlijk meer op dan dat Cardi zelf omzette,en HGM heeft die mogelijkheid.

    Groet.
    "Hagemeyer betreedt de Belgische markt met deze overname en vult daarmee een witte plek", aldus Zwartsenburg. (van ing)

    Waarom zat Hagemeyer eigenlijk nog niet in Belgie?
35 Posts
Pagina: 1 2 »» | Laatste |Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.