Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Aandeel Philips Koninklijke NL0000009538

Laatste koers (eur) Verschil Volume
24,310   +0,310   (+1,29%) Dagrange 23,790 - 24,310 3.183.098   Gem. (3M) 1,6M

Koninklijke Philips NV 2025

217 Posts
Pagina: «« 1 ... 6 7 8 9 10 11 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. new kid on the block 20 februari 2025 09:35
    quote:

    boialvo1978 schreef op 19 februari 2025 16:54:

    laag gekocht en hoger verkocht, kleine 300 euro verdiend, voor de daghandel die ik doe toch weer lekker meegenomen. na verkoop op 24,27 zag ik de koers weer dalen naar 24,08 maar ik ga niet weer kopen, morgen weer een dag... succes allemaal die nog blijven zitten, koers zal zich wel herstellen denk ik, maar och, ik ben met weinig tevreden. nou weinig? Hier in Portugal mag je blij zijn als je in een fabriek buffelt en amper 845 euro netto in je handjes krijgt en 300 euro met een paar muisklikken op een woensdag middag is dus niet weinig te noemen, zo is alles relatief. (3 haren op je hoofd is weinig, 3 haren in je soep weer veel te veel....)
    Leuk :-)
  2. forum rang 5 kooning 20 februari 2025 09:41
    Vanmorgen bij opening leek er even een technisch herstel in te zitten maar heel de stijging is alweer weg. Inmiddels alweer het vertrouwde rood voor Philips.
    Ik verwacht dat we nog wel even blijven dalen de komende dagen..
    Als je altijd teleurgesteld word als aandeelhouder ben je er op een gegeven moment wel even klaar mee.
    Zelf gak van 24€ en ik houd m'n aandelen maar even vast.
    Zal ongetwijfeld weer wel de verkeerde keuze geweest zijn haha.
    Get
  3. forum rang 6 Drs P. 20 februari 2025 09:42
    Gisteren op 23.54 weer ingestapt met wat stukken. In 2023 was ik zeer negatief over Philips, nu denk ik dat het ergste voor hen achter de rug is en ervan uitgaande dat ze gefocust blijven op innovatie, kwaliteit van hun producten en diensten en goede communicatie met de markt zie ik Philips op termijn weer terug gaan naar >30E en misschien hoger. Bayer is mi. de volgende die dit jaar een behoorlijke swing naar boven kan maken, zij hebben 3 belangrijke catalysts mi.: 1. hun forse reorganisatie gestart eind 2023/ miljarden (structurele) kosten reductie en hun nieuwe organisatie model; 2. zij hebben in Australie mbt. legal exposure Monsanto gewonnen en in de meeste rechtszaken (al dan niet in hoger beroep) in de US krijgen zij gelijk of wordt de schadevergoeding significant verlaagd, met ook daar een mogelijke doorbraak dit jaar; 3. de mogelijke opsplitsing, de som der delen is significant meer waard dan de huidige ~21 Mrd marktwaarden vandaag ( in 2018 hebben ze Montsanto voor 63 Mrd gekocht, nu is het totale concern Bayer nog maar 1/3 van die aankoop waard).
  4. forum rang 4 Ben 20 februari 2025 10:03
    :-)
    Even dumpen met wat omzet betekent nog niet dat de koers eind van de dag lager zal zijn.
    Ik geloof niet dat jij veel begrijpt van het geweld dat shorters soms toepassen om even wat te proberen...
    We gaan het zien.....

    Niet verbaasd zijn als later blijkt dat Philips weer wat Italiaanser geworden is...
  5. forum rang 9 nine_inch_nerd 20 februari 2025 10:37
    Beursblik: UBS zet Philips op de kooplijst

    UBS heeft donderdag het advies voor Philips verhoogd van Neutraal naar Kopen, terwijl het koersdoel van 26,50 naar 29,00 euro ging. Dit bleek uit een analistenrapport van de Zwitserse bank.
    De analisten zijn van mening dat Philips in de afgelopen jaren significante vooruitgang heeft geboekt. De terugroepactie werd afgerond, schikkingen werden getroffen en de marges werden opgekrikt, terwijl de schulden werden afgebouwd.
    Hierdoor kan Philips weer in lijn met de sector de omzet laten groei met gemiddeld 5 procent per jaar in de periode 2025 tot 2029. De winst per aandeel kan nog iets sneller stijgen, met 10 procent per jaar.
    Dit is volgens UBS nog niet in de waardering van het aandeel terug te zien. Het aandeel verloor woensdag nog 11 procent na de jaarresultaten. “Die koersval is onterecht, vinden wij.”
    Volgens UBS is Philips inmiddels het goedkoopste aandeel binnen Europese MedTech. “In dit licht en de mogelijke opwaartse potentie voor de consensus in 2025, zetten we het aandeel op de kooplijst.”
    Het aandeel Philips daalde donderdag met 0,3 procent tot 24,01 euro.

    Door: ABM Financial News.

    Samen met dit: bijlage.
  6. JP61V 20 februari 2025 16:16
    En de koers nu is leuk voor de klanten UBS.
    Volgens mij werkt zo'n bank op deze wijze: Koers zolang mogelijk drukken zodat hun klanten als ze hun advies volgen een voordeel krijgen.

    Ergo: Met veel adviesverhoging van de koers wordt de koers naar beneden gedrukt, zodat hun eigen klanten voordelig kunnen inkopen,
    En er zijn best best veel adviezen met een koersverhoging gekomen.
    Maar die grootbanken gaan ook weer verdienen aan de koerstijging daarna.
217 Posts
Pagina: «« 1 ... 6 7 8 9 10 11 »» | Laatste |Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.