Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Aandeel Philips Koninklijke NL0000009538

Laatste koers (eur) Verschil Volume
24,310   +0,310   (+1,29%) Dagrange 23,790 - 24,310 3.183.098   Gem. (3M) 1,6M

Koninklijke Philips NV 2025

217 Posts
Pagina: «« 1 2 3 4 5 6 ... 11 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 10 voda 6 februari 2025 22:11
    Media: beleggers claimen 800 miljoen bij Philips
    06-feb-2025 22:05

    Schade door problemen met apneu-apparaten.

    (ABM FN-Dow Jones) Een groep van meer dan 100 institutionele beleggers heeft een claim van 800 miljoen euro neergelegd bij Philips, vanwege de apneu-affaire. Dat schreef het Financieele Dagblad donderdag.

    De groep claimt het bedrag van 800 miljoen euro aan schade te hebben geleden door de problemen met de beademingsapparaten van Philips en vordert dat bedrag nu terug.

    Door: ABM Financial News.
  2. forum rang 5 kooning 7 februari 2025 08:02
    quote:

    voda schreef op 6 februari 2025 22:11:

    Media: beleggers claimen 800 miljoen bij Philips
    06-feb-2025 22:05

    Schade door problemen met apneu-apparaten.

    (ABM FN-Dow Jones) Een groep van meer dan 100 institutionele beleggers heeft een claim van 800 miljoen euro neergelegd bij Philips, vanwege de apneu-affaire. Dat schreef het Financieele Dagblad donderdag.

    De groep claimt het bedrag van 800 miljoen euro aan schade te hebben geleden door de problemen met de beademingsapparaten van Philips en vordert dat bedrag nu terug.

    Door: ABM Financial News.
    Ben erg benieuwd wat dit voor de koers gaat betekenen vandaag. Deze claim is mi toch wel extreem hoog of vergis ik me?
  3. DMA69 7 februari 2025 11:06
    quote:

    voda schreef op 6 februari 2025 22:11:

    Media: beleggers claimen 800 miljoen bij Philips
    06-feb-2025 22:05

    Schade door problemen met apneu-apparaten.

    (ABM FN-Dow Jones) Een groep van meer dan 100 institutionele beleggers heeft een claim van 800 miljoen euro neergelegd bij Philips, vanwege de apneu-affaire. Dat schreef het Financieele Dagblad donderdag.

    De groep claimt het bedrag van 800 miljoen euro aan schade te hebben geleden door de problemen met de beademingsapparaten van Philips en vordert dat bedrag nu terug.

    Door: ABM Financial News.
    Wow, eerst bijna kapot geshort door het overdrijven van de duizenden klachten en doden. Daarna settelen voor een relatief klein bedrag, wat een realistischer beeld van de schade gaf. En dan nog een trap na door de door shorters toegebrachte schade te verhalen op het bedrijf zelf.
  4. DMA69 7 februari 2025 11:09
    quote:

    kooning schreef op 7 februari 2025 08:02:

    [...]Ben erg benieuwd wat dit voor de koers gaat betekenen vandaag. Deze claim is mi toch wel extreem hoog of vergis ik me?
    Vergeleken met de fouten die Philips heeft gemaakt wel. Maar vergeleken met de schade die is toegebracht aan het aandeel, dan niet. Maw geslacht door de shorters...

    Hoe zit het eigenlijk met de kleine beleggers? Krijgen die ook wat?
  5. forum rang 6 Op en Neer 7 februari 2025 21:55
    Ruim honderd institutionele beleggers
    eisen een schadevergoeding van 800
    miljoen euro van Philips vanwege slecht
    werkende slaapapneuapparaten.

    Het gaat onder meer om pensioenfondsen
    uit de VS en Duitsland.Zij zeggen dat
    Philips jarenlang gezondheidsrisico's
    van de apparaten heeft verzwegen,
    waardoor beleggers niet wisten wat de
    werkelijke waarde van een aandeel was.

    Philips zegt dat het beleggers altijd
    tijdig geïnformeerd heeft over de
    apparaten.De problemen kwamen in 2021
    aan het licht.Een grote terugroepactie
    werd in gang gezet,omdat schuim in de
    apparaten kon afbrokkelen tot deeltjes
    die mogelijk kankerverwekkend waren.
  6. forum rang 7 mvliex 1 11 februari 2025 14:18
    UBS herhaalt advies voor Philips
    Gepubliceerd door Trivano.com op 11 februari 2025 om 12:00
    De analisten van UBS waren dinsdag opnieuw neutraal over Philips. UBS herhaalde het advies neutraal voor de aandelen van Philips.

    Ook het koersdoel van 26,50 EUR werd door de analisten herhaald. Dat betekent dat de analisten verwachten dat de aandelen van Philips met 2% kunnen dalen vanaf de huidige koers van 26,91 EUR.

    www.trivano.com/aandeel/philips.451-1...
  7. thejaguar 14 februari 2025 16:20
    er is een bericht van 6 februari dat institutionele beleggers 800 miljoen van philips claimen. daar hebben beleggers zich een aantal dagen niets van aan getrokken, de koers ging zelfs van 26,5 naar 27,5. nu realiseren beleggers zich misschien dat philips nog wel meer claims en boetes kan verwachten.
  8. Dirk diggler 16 februari 2025 15:20
    quote:

    thejaguar schreef op 14 februari 2025 16:28:

    ook is er een bericht van 3 januari dat beursexperts philips niet zien zitten en van 14 januari dat philips de omzet in china ziet dalen. allemaal geen goed nieuws natuurlijk, maar de koers steeg notabene!
    Die zogenaamde beursexperts hebben Philips al 2 jaar op het flop lijstje staan. Koers is in die tijd bijna 2,5 keer over kop gegaan.

    Wat betreft China ben ik idd ook nog wat terughoudend over. Die anti corruptie toellie die is al behoorlijk lang aan de gang. Zelfs vd Leije heeft er zich mee bemoeid (dat is natuurlijk niet zo'n goed teken voor de omzet van afgelopen tijd). Maar goed beleggen gaat meer over de toekomst en wat in het vat zit verzuurt niet)

    De cijfers en de verwachtingen over 2025 zullen het laten zien.
    Waar ik wat meer positief over ben is de winstmarge. Die is behoorlijk aan het verbeteren. Het vet van de botten wordt stevig weggesneden mijn inziens
  9. forum rang 10 voda 17 februari 2025 15:09
    Beursblik: vlakke omzet en meer winst verwacht bij Philips
    17-feb-2025 15:00

    Medtechspecialist publiceert woensdag kwartaalcijfers.

    (ABM FN-Dow Jones) Philips heeft in het afgelopen kwartaal waarschijnlijk meer winst behaald ondanks een vlakke omzetontwikkeling. Dit is de verwachting van de door het bedrijf zelf samengestelde analistenconsensus.

    Analisten rekenen gemiddeld op een kwartaalomzet van 5,07 miljard euro, wat nagenoeg vlak is aan een jaar eerder toen een omzet werd gerapporteerd van 5,06 miljard euro. In het derde kwartaal van 2024 boekte Philips een omzet van 4,38 miljard euro.

    De divisie Diagnosis & Treatment droeg met 2,43 miljard euro vermoedelijk het meeste bij aan de omzet in het vierde kwartaal, terwijl Connected Care volgens de consensus goed was voor 1,48 miljard euro. De omzet bij Personal Health kwam vermoedelijk uit op 1,02 miljard euro.

    Op een vergelijkbare basis steeg de omzet van Philips afgelopen kwartaal met 1,7 procent, volgens de consensus. In het vierde kwartaal van vorig jaar daalde de omzet op vergelijkbare basis nog met een procent.

    De aangepaste EBITA wordt geschat op 683 miljoen euro, tegen 653 miljoen euro een jaar eerder en 516 miljoen euro in het derde kwartaal. De marge wordt geraamd op 13,5 procent, tegen 12,9 procent in dezelfde periode een jaar eerder en 11,8 procent in het derde kwartaal.

    De analistenconsensus raamt de nettowinst voor het vierde kwartaal op 302 miljoen euro, in vergelijking met een winst van 38 miljoen euro in het vierde kwartaal van 2023.

    Op jaarbasis wordt er rekening gehouden met een omzet van 18,04 miljard euro. In 2023 bedroeg de omzet nog 18,17 miljard euro.

    Philips gaat zelf uit van een vergelijkbare omzetgroei in 2024 van 0,5 tot 1,5 procent. De analisten rekenen op 1,2 procent. Aanvankelijk rekende Philips echter op een groei van 3 tot 5 procent, maar vanwege tegenwind in China werd deze outlook eind oktober naar beneden bijgesteld.

    De aangepaste EBITA wordt voor heel 2024 geschat op 2,08 miljard euro. De marge zal zo uitkomen op 11,5 procent, wat gelijk is aan de verwachting van het bedrijf zelf.

    Onderaan de streep verwacht de markt een jaarverlies van 65 miljoen euro.

    Voor 2025 verwachten de analisten een verbetering van de omzet met een vergelijkbare groei van 3,4 procent. De aangepaste EBITA-marge schatten de analisten op 12,2 procent.

    Door: ABM Financial News.
217 Posts
Pagina: «« 1 2 3 4 5 6 ... 11 »» | Laatste |Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.