Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Aandeel Avantium NL0012047823

Laatste koers (eur) Verschil Volume
1,532   -0,018   (-1,16%) Dagrange 1,522 - 1,558 151.436   Gem. (3M) 315,3K

Avantium 2024

4.663 Posts
Pagina: «« 1 ... 194 195 196 197 198 ... 234 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 6 Daexter 23 oktober 2024 09:59
    quote:

    mvliex 1 schreef op 23 oktober 2024 09:46:

    [...]Met zulke voorspellende gaven zou je wel gek zijn als je er niet van hebt geprofiteerd.
    ;-))
    Idd als ik al die voorspellingen had gevolgd de afgelopen 10 jaar zat ik nu net als de ridder wekelijks in gesprek met mijn bewindvoerder.
  2. realist 23 oktober 2024 10:02
    quote:

    Daexter schreef op 22 oktober 2024 21:26:

    [...]

    Dit is wel erg naief. Iedereen heeft een belang, zeker als je je begeeft op een forum voor beleggers, als je dat niet snapt, ga niet langs start, ga direct terug naar de cursus wat is beleggen eigenlijk?
    Hallo Daexter.Heb je nog steeds niet door dat zijn bijdrage er alleen is om mensen zoals jij op de kast te jagen en dat lukt blijkbaar nog steeds.
  3. forum rang 6 Daexter 23 oktober 2024 10:10
    quote:

    realist schreef op 23 oktober 2024 10:02:

    [...] Hallo Daexter.Heb je nog steeds niet door dat zijn bijdrage er alleen is om mensen zoals jij op de kast te jagen en dat lukt blijkbaar nog steeds.
    Nogmaals je bent erg naief als je denkt dat het enige is. Op de kast jagen zal zeker lukken bij sommigen. Ik vind de posts vooral irritant en niet zo zeer om de inhoud, want ze bevatten doorgaans (95%) geen inhoud, maar omdat het de leesbaarheid van het forum teniet doet.

    Maar ik laat me niet op de kast jagen. Ik ga al een jaar of 10 met succes in tegen “de adviezen” van onze vriend. Er zijn alleen mensen zoals jij die dat niet door hebben.
  4. niceguy19502020 23 oktober 2024 10:13
    quote:

    realist schreef op 23 oktober 2024 10:02:

    [...] Hallo Daexter.Heb je nog steeds niet door dat zijn bijdrage er alleen is om mensen zoals jij op de kast te jagen en dat lukt blijkbaar nog steeds.
    Ik neem DeZwartgalligeRidder allang niet serieus meer. Ik kreeg overigens tot mijn stomme verbazing onlangs een laatste waarschuwing, omdat ik enige kritiek op zijn handelwijze geuit heb. Nog nooit heb ik op de IEX fora een waarschuwing gehad en daarom stond ik perplex dat ik plotseling een laatste waarschuwing gekregen heb. In mijn optiek volkomen ten onrechte dus
  5. Ray 23 oktober 2024 10:21
    quote:

    DeZwarteRidder schreef op 23 oktober 2024 09:27:

    [...]
    Hij bedoelde gewoon dat de nieuwe fabriek technische problemen heeft.
    Uit 1 vd vele artikelen van de laatste dagen:

    Gefeliciteerd met de opening van de nieuwe fabriek. Is hij al operationeel?

    Nee, nog niet. Anders hadden we de komende week geen opening kunnen organiseren. We ontvangen namelijk zo’n 250 mensen op dinsdag, waaronder investeerders. Woensdag komen nog eens 250 bezoekers en daarna al onze medewerkers. Als de fabriek al operationeel was, hadden we iedereen in veiligheidspakken moeten hijsen. We staan op het punt van ingebruikname, dus dit is een mooi moment om de opening te vieren, vóórdat er chemicaliën worden gebruikt.

    We wachten op de volgende oneliner :-)
  6. realist 23 oktober 2024 10:25
    quote:

    Daexter schreef op 23 oktober 2024 10:10:

    [...]

    Nogmaals je bent erg naief als je denkt dat het enige is. Op de kast jagen zal zeker lukken bij sommigen. Ik vind de posts vooral irritant en niet zo zeer om de inhoud, want ze bevatten doorgaans (95%) geen inhoud, maar omdat het de leesbaarheid van het forum teniet doet.

    Maar ik laat me niet op de kast jagen. Ik ga al een jaar of 10 met succes in tegen “de adviezen” van onze vriend. Er zijn alleen mensen zoals jij die dat niet door hebben.
    Dweilen met de kraan open dus. Interessante hobby.
  7. forum rang 10 DeZwarteRidder 23 oktober 2024 10:25
    quote:

    niceguy19502020 schreef op 23 oktober 2024 10:13:

    [...]Ik neem DeZwartgalligeRidder allang niet serieus meer. Ik kreeg overigens tot mijn stomme verbazing onlangs een laatste waarschuwing, omdat ik enige kritiek op zijn handelwijze geuit heb. Nog nooit heb ik op de IEX fora een waarschuwing gehad en daarom stond ik perplex dat ik plotseling een laatste waarschuwing gekregen heb. In mijn optiek volkomen ten onrechte dus
  8. forum rang 6 Daexter 23 oktober 2024 10:45
    quote:

    Kousie schreef op 23 oktober 2024 10:37:

    Kom op mannen, uhhh mensen, die zwarte ridder is toch juist het zout in de pap.
    Wat zouden die forums toch saai en flauw zijn zonder hem !
    Als dat zo zou zijn zou het best oke zijn inderdaad. Maar diverse fora heeft hij al vernietigd met zijn overwoerende onkruid. Kijk bijvoorbeeld naar het forum van Plug, dat is kapot gepost. Daar bestaat de pap vooral uit zout.
  9. forum rang 10 DeZwarteRidder 23 oktober 2024 10:49
    quote:

    Daexter schreef op 23 oktober 2024 10:45:

    [...]Als dat zo zou zijn zou het best oke zijn inderdaad. Maar diverse fora heeft hij al vernietigd met zijn overwoerende onkruid. Kijk bijvoorbeeld naar het forum van Plug, dat is kapot gepost. Daar bestaat de pap voor uit zout.
    Er is slechts een reden waarom er bijna niks meer gepost wordt op het Plug-forum en dat is de gigantische koersdaling van Plug (ca 97%).
  10. forum rang 4 OJ84 23 oktober 2024 11:03
    quote:

    Diegy schreef op 23 oktober 2024 10:55:

    Gevalletje voorkennis? Slecht nieuws op komst? Of shorters die inzien dat de koers veel te hoog staat?
    Gister de fabriek (eindelijk) geopend. Dat heeft fors langer geduurd dan gepland. Maar door media aandacht een luchtbel in het aandeel. De ballon loopt vandaag weer leeg op het, helaas is dat zo, non-nieuws. De fabriek moet volle bak gaan draaien. En zover zijn ze nog niet.
4.663 Posts
Pagina: «« 1 ... 194 195 196 197 198 ... 234 »» | Laatste |Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.