Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Vopak bereidt zich voor op import van groene ammoniak

Vopak bereidt zich voor op import van groene ammoniak
Beeld: Vopak

(ABM FN-Dow Jones) Vopak treft in zijn terminal in Vlissingen de nodige voorbereidingen voor de opslag van groene ammoniak. Dit maakte het tankopslagbedrijf dinsdagochtend bekend.

Vopak maakt aanpassingen aan twee bestaande LPG-opslagtanks, met elk een capaciteit van 55.000 kubieke meter, in reactie op de aantrekkende vraag naar duurzame grondstoffen en energie. 

Er is ook ruimte voor verdere uitbreidingen en andere industriële activiteiten, waaronder een installatie om ammoniak weer om te zetten naar groene waterstoffen.

"Dankzij onze bestaande infrastructuur kunnen we onze klanten een snelle en efficiënte oplossing bieden", aldus Vopak.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Vopak kondigt extra investeringen aan
  2. Vopak zeilt financieel scherp aan de wind

Meld u aan voor de dagelijkse Beursupdate

Dagelijks een update van het laatste beursnieuws en beleggingskansen in uw mailbox!

 

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Vopak kopen verkopen

94% zegt kopen

16 stemmen

Gerelateerd

Reacties

2 Posts
| Omlaag ↓
2 Posts
|Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.